Pages

Sunday, March 25, 2012

Pokiermaszowo.


Kiermasz wielkanoc-wiosna 2012 zakończony. Bardzo jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, nabyli nasze prace, albo po prostu je obejrzeli, pochwalili i zamienili z nami parę słów. Robimy nasze prace dla ludzi, jesteśmy szczęśliwi kiedy znajdują nowe domy i ktoś sie nimi cieszy. Odwiedził nas podwawelski Andrzej Mędrek.  Wiem, że się nie obrazi na ten przydomek, gdyż posiada poczucie humoru. Mam rację? Andrzej gościł już po raz drugi na kiermaszu w zaprzyjaźnionym Keramosie. Przywiózł ze sobą naczynia szkliwione szkliwami krystalicznym. Naczynia są kapitalne na zdjęciach, można to zobaczyć na Jego blogu, ale to jak wyglądają w realu przechodzi wszelkie pojęcie. Są fenomenalne, niezwykle eleganckie!!! 
Odwiedził nas też nasz przyjaciel Richard, nauczyciel angielskiego, lektor, fotograf, aktor, plastyk. Przyniósł nam przysmaki tureckie - chałwę i takie marmoladowe kulki obtoczone w orzechach pistacjowych. Pojadłem. Ceramika i słodycze, czyżby tylko to mnie ruszało? Hm...Zrobiłem dużo zdjęć ale gdzieś utknęły pomiędzy aparatem a pendrivem. Się znajdą za jakiś czas.  Tam na górze są najnowsze moje magnesy, takie bardziej na ludowo.
Do zobaczenia zatem na następnych wydarzeniach. Zaglądajcie na nasze blogi. Obiecuje więcej publikować. Zapraszam też na zajęcia o naszej pracowni, jest twórczo i czasami bardzo śmiesznie!

3 comments:

GREGORIUS said...

Gratuluję i oczywiście zaglądam często. Miłego wieczora życzę,Grzegorz. To prawda Andrzej tworzy cudne i nie powtarzalne dzieła. Pozdrawiam,Grzegorz.

am said...

Dzięki za gościnę i za przemiłą ocenę skorupek!

Ryszard Grosz said...

Nic dodać nic ująć. Taka prawda była jest i będzie!